WZOROWA ŁAZIENKA

UWAGA KONKURS!!!
Nasza szkoła dołączyła do programu Wzorowa Łazienka, w którym można wygrać remont łazienek szkolnych o wartości 30 000 zł lub 100 rocznych zestawów produktów Domestos.
Remont zostanie przeprowadzony w szkole, która zbierze największą liczbę głosów.
Zapraszamy do udziału w projekcie!
Każdy uczeń na stronie www.wzorowalazienka.pl może zgłosić do galerii szkoły swój pomysł na projekt łazienki, lustra, drzwi, które chciałoby zobaczyć w łazience w swojej szkole.
Głosowanie!
Każdy może oddawać głos (jeden raz dziennie z jednego komputera) na szkołę, która jego zdaniem ma najciekawszą galerię "Wzorowych Łazienek". Te szkoły, które zbiorą najwięcej głosów - wygrywają!
 Uczniów SP 2 zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów, a wszystkich do oddawania głosów na galerię prac uczniów z naszej szkoły.
Zapraszamy:)