KONKURS NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ ROZSTRZYGNIĘTY!

23.03.2016r. uczniowie klasy 3a z okazji Świąt Wielkanocnych odwiedzili pensjonariuszy DPS "Ostoja" w Zgorzelcu. Tu uczniowie wręczyli  samodzielnie wykonane kartki świąteczne i złożyli życzenia. Były wiersze recytowane przez dzieci i przez Panią Stanisławę, była nauczycielkę przedszkola. Na koniec uczniowie zostali obdarowani pysznymi ciastkami zrobionymi przez pensjonariuszy. W trakcie spotkanie został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez Leroy Merlin.

Market Leroy Merlin ogłosił konkurs na kartkę świąteczną, wykonaną ręcznie. W konkursie wzięli udział uczniowie kla I-III uczęszczający do świetlicy szkolnej oraz uczniowie klasy III a naszej szkoły. Wszystkie kartki trafiły do sklepu, gdzie przez weekend klienci mogli przez głosowanie wybrać najładniejszą. Dnia 23.03.2016r., konkurs został rozstrzygnięty. Oto zwycięzcy:

1. Ania Aftyka III a
2. Bianka Zdanowicz IIIa