Event sportowy- Lekkoatletyka dla każdego

12 kwietnia w naszej szkole odbył się pierwszy w sezonie wiosennym event sportowy w ramach programu “Lekkoatletyka dla każdego”. W zabawach lekkoatletycznych wzięły udział oddziały klas drugich (2a, 2b, 2c, 2d, 2e). Dzieci z wielkim animuszem przystąpiły do rywalizacji i przez blisko godzinę sprawdzały swoją sprawność fizyczną doskonale się przy tym bawiąc. Przebiegające w wyjątkowo emocjonującej atmosferze zawody miały formę współzawodnictwa zespołowego. W imprezie łącznie brało udział 97 uczniów (w tym 2 osoby czynnie kibicowały Ada i Zuzia z kl. IIb). Dziewczynek było 44, natomiast chłopców 53. Każdy uczestnik  otrzymał pamiątkowy dyplom z wizerunkiem Polskich Mistrzów Sportowych. Klasy które zajęły I-III miejsce otrzymały również medale. Następny event już we czwartek dla klas trzecich!