Koncert Kolęd i Pastorałek

Wspólne śpiewanie raduje i łączy, a to przecież stanowi istotę świąt Bożego Narodzenia, w związku z tym 22 grudnia odbył się w naszej szkole Koncert Kolęd i Pastorałek. Każda klasa,  przy akompaniamencie Pani Izabeli Borkowskiej, wykonała jeden świąteczny utwór.  Było poruszająco, a świąteczne dekoracje przybliżały atmosferą świąt. Celem nadrzędnym koncertu było kultywowanie polskiej tradycji wspólnego kolędowania, ale przede wszystkim była to doskonała okazja do spotkania się w tak licznym gronie.
Wspólne kolędowanie dzieci i dorosłych było dla wszystkich niezwykłym  i pięknym doświadczeniem. Wyzwalało pozytywne emocje, wprowadzało  w świąt, na które szczególnie czekają dzieci.
Wspólne kolędowanie poprzedził występ uczniów z klasy 5b i 5c przygotowany                                            Panią Katarzynę Mańkowską.

K. Mańkowska