Eliminacje Nestle CUP

W poniedziałek 29.05.2017 na stadionie miejskim odbyły się wojewódzkie Eliminacje Nestle CUP. O godzinie 11:00 na starcie stanęły zawodniczki i zawodnicy szkół podstawowych oraz gimnazjaliści. Łącznie na starcie stanęło blisko 300 zawodników, którzy walczyli o jak najlepsze rezultaty i prawo startu we wrześniowym finale. Z naszej szkoły wystartowało 11 zawodników trenujących u Pani Danuty Śliwińskiej. Młodzi adepci sportu rywalizowali w czwórboju: – szkoły podstawowe: 60m, kula, w dal lub wzwyż, 600 m dziewcząt i 1000 m chłopców. Zawody odbyły się w przyjemnej sportowej atmosferze, uzyskano wiele wartościowych rezultatów cieszących zarówno trenerów jak i ich autorów. Wszystkim startującym gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody!

Opiekun: Danuta Śliwińska