Kolejne sukcesy sportowe uczniów naszej szkoły!!! Mamy złoto i 3 srebrne medale!!!

W dniu 2.10.2017 na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasi uczniowie spisali się na medal! A mamy medale w każdej kategorii wiekowej: Igrzyska dzieci - klasy IV - VI, dziewczęta wywalczyły srebrny medal. Ustąpiły jedynie ekipie ze szkoły nr 3.  Panowie nie chcieli być gorsi od koleżanek i również "wybiegali" srebro. Jednak starsi koledzy ze szkoły byli najlepsi w swojej kategorii i pokonali wszystkich rywali, zdobyli złoty medal!!! Najstarsze uczennice szkoły zajęły II miejsce. Gratulujemy sukcesu i 10 października będzie trzymać kciuki za najstarszych chłopców, którzy będą walczyć w Olszynie w Finałach Dolnośląskich Sztafetowych Biegach Przełajowych.