Konkurs plastyczny „Kolorowe pokłady wartości” organizuje KGHM Polska Miedź S.A

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie pt. ” Kolorowe pokłady wartości”

To konkurs dla uczniów szkół podstawowych. Każda osoba może oddać tylko jedną pracę. Konkurs plastyczny „Kolorowe pokłady wartości” organizuje KGHM Polska Miedź S.A. we współpracy z "Gazetą Lubuską" i "Gazetą Wrocławską". Jego celem jest stworzenie rysunku nawiązującego do wartości, według których działa KGHM, czyli: odpowiedzialność, współdziałanie, bezpieczeństwo, zorientowanie na wyniki, odwaga. Uczestnicy rywalizują w trzech grupach wiekowych: 1. klasy 0-III, 2. klasy IV-VIII, 3. Gimnazjum
Przyjmowane będą wyłącznie prace indywidualne. Każda osoba może zgłosić tylko jeden projekt. Prace powinny być: przygotowane w formie rysunku – ręcznie, kolorowe, o dowolnej technice, w formacie minimum A4. Muszą być one autorskie i nie mogą wcześniej być nagradzane.
Prace należy złożyć do 30 marca – gabinet nr 3  przy Reymonta– Szeremeta Janina

Szczegółowe informacje na gazetkach szkolnych.  Konkurs składa się z dwóch etapów. Do drugiego etapu, który odbywać się będzie od 6 do 20 kwietnia, przejdzie po 20 prac z każdej kategorii. Wybierze je kapituła. O zwycięstwie w konkursie zdecyduje głosowanie na facebooku, od 20 kwietnia do 20 maja. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 21 maja. Wręczenie nagród zaplanowano na pikniku zorganizowanym przez KGHM. Czekamy na prace. Należy je przesłać do 6 kwietnia na adres: KGHM Polska Miedź S.A., ul. Marii Skłodowskiej-Curie 48, 59-301 Lubin z dopiskiem „Kolorowe pokłady wartości” wraz z formularzem zgłoszeniowym.