Ślubujemy!

4.10.2018r. w naszej szkole odbyło się pasowanie na pierwszaka. Na sali gimnastycznej zebrały się odświętnie ubrane dzieci wraz ze swoimi najbliższymi. Obecni byli także Burmistrz Miasta Pan Rafał Gronicz oraz dyrekcja szkoły Pani Kinga Chuda- Jaworska, wicedyrektor Pani Agnieszka Kunicka, Pani wicedyrektor Violetta Szymczak. Po uroczystym przywitaniu nasze pierwszaki przystąpiły do rozwiązywania zadań, które przygotowała dla nich Pani Jesień. Oczywiście wszyscy świetnie sobie z nimi poradzili. Mogli więc przystąpić do uroczystego ślubowania, które w imieniu wszystkich dzieci złożyli przedstawiciele klas pierwszych.
To było dla nich wielkie przeżycie. Na zakończenie Pani Jesień obdarowała wszystkie dzieci czerwonymi, soczystymi jabłkami. Zapraszamy do galerii.

Danuta Konieczna