ZMIEŃ SZKOLNĄ TOALETĘ WE WZOROWĄ ŁAZIENKĘ!

Miejsce, w którym każdy chce czuć się komfortowo, do którego powinien mieć swobodny dostęp i móc z niego korzystać bez skrępowania. Czysta, funkcjonalna, wygodna, przystosowana  do wieku i potrzeb, estetyczna – tak powinna wyglądać wzorowa łazienka.

Niestety, te znajdujące się w polskich szkołach często są dalekie od ideału. Dlatego już po raz kolejny rusza program „Wzorowa Łazienka”, którego inicjatorem jest marka Domestos.  Celem akcji jest poprawa warunków sanitarnych w szkolnych łazienkach oraz edukacja uczniów w zakresie właściwego dbania o higienę. Również i my chcemy zawalczyć o generalny remont szkolnej toalety w budynku przy ul. Reymonta o wartości 30000 zł.

JAK TO ZROBIĆ?

MOŻNA GŁOSOWAĆ NA TRZY SPOSOBY:

1) Trzeba wejść na stronę www.wzorowalazienka.pl i postępować zgodnie z wybraną instrukcją (kliknij GŁOSUJ).

2) 1 PARAGON = 20 PUNKTÓW
Wystarczy kupić dowolny produkt marki Domestos, zachować paragon, wejść na stronę i w sekcji „Głosuj” podać dane z paragonu oraz załączyć jego zdjęcie. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon, to 20 punktów dla szkoły.

3) 100 PUNKTÓW W GRZE = 1 PUNKT
Zdobywanie głosów z gry odbywa się poprzez aplikację mobilną dostępną na telefony komórkowe z systemem android i iOS. Aby oddać głos za pomocą gry, należy pobrać aplikację na swój telefon, wybrać w niej zarejestrowaną szkołę, na którą chce się oddać głos i zagrać w grę. Każde 100 punktów zdobyte w grze to 1 punkt dla wybranej szkoły.

KAŻDY Z WAS MOŻE WŁĄCZYĆ SIĘ DO TEJ AKCJI I POMÓC NASZEJ SZKOLE OSIĄGNĄĆ ZAŁOŻONY CEL!