KOLEJNY SŁODKI PONIEDZIAŁEK ZA NAMI!

Dzisiaj, już po raz piąty, odbył się w naszej szkole SŁODKI PONIEDZIAŁEK. Uczniowie z klas 7a, 7b SP i 3c gimnazjum wzorowo wywiązali się ze swojego zadania. Jednak na szczególne uznanie zasługuje klasa 7b, która planowo miała przynieść 2 ciasta, a przyniosła 3, za co serdecznie dziękujemy! Ciasta przynieśli także uczniowie z klasy 6b i 3d gimnazjum, którzy zrekompensowali się za poprzedni SŁODKI PONIEDZIAŁEK.
    Na długiej przerwie, w holu szkoły, w/w klasy zafundowały nam prawdziwą MAŁĄ CUKIERNIĘ. Wszystkie ciasta były przeeepyszne:) Ich sprzedaż poprowadziła wiceprzewodnicząca szkoły - Ola Szymkowiak z klasy 3c gimnazjum, z pomocą uczniów z klasy 8a: Weroniki, Michała, Kuby i Pascala.

W czasie dzisiejszej akcji zebraliśmy rekordową sumę, aż 328 zł!

Serdeczne podziękowania za upieczenie pysznych ciast kierujemy do rodziców naszych kolegów i koleżanek.

DZIĘKUJEMY:
1. Erykowi Potyczce (kl. 7a).
2. Szymonowi Drabikowskiemu (kl. 7b).
3. Filipowi Gałuszy (kl. 7b).
4. Kamilowi Miszczukowi (kl.7b).
5. Michałowi Rudnikowi (kl. 3c gim.).
6. Arturowi Przygodzińskiemu (kl. 3c gim.).
7. Natalii Kubackiej (kl. 6b).
8. Kacprowi Góreckiemu (kl. 3d gim.).

Akcja Słodki Poniedziałek trwa od października. Już wszystkie klasy wzięły w niej udział, więc zaczynamy II turę.

Kolejny, VI Słodki Poniedziałek, za 2 tygodnie, 17 grudnia, na który swoje wypieki przyniosą klasy 7c i 8a.

Zebrane fundusze będą wykorzystane na potrzeby szkoły i samorządu.

WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY :)

Opiekun ~SU