Rozstrzygnięcie konkursu z okazji Dnia Nauczyciela

Samorząd Uczniowski (w budynku przy ulicy Orzeszkowej) jakiś czas temu ogłosił konkurs, podczas którego należało rozpoznać 19 nauczycieli na zdjęciach z dzieciństwa. Do konkursu mógł przystąpić każdy uczeń naszej szkoły, jednak wzięło w nim udział tylko 25 uczniów... a szkoda!!! Zdjęcia były prezentowane przez kilka dni w holu szkoły na 1. piętrze. Zadaniem uczniów było odgadnięcie, kogo przedstawiają fotografie. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, przyjęli różne techniki detektywistyczne: pracowali w pojedynkę, tworzyli grupy dochodzeniowe, byli też tacy, którzy próbowali podstępem wydobyć ważne informacje od samych nauczycieli...
Zadanie okazało się jednak zbyt trudne, bowiem nikomu nie udało się rozpoznać wszystkich nauczycieli.

Zwycięzcami tego niezwykle trudnego konkursu zostali:
I miejsce - WERONIKA CIEMIĘGA i PATRYCJA WILK z kl. 3a gim. (dziewczyny wspólnie rozpoznały 11 nauczycieli)
II miejsce – KACPER NIEDZIELSKI z kl. 6d SP (Kacper rozpoznał 10 nauczycieli)
III miejsce – PAULINA GAŁACH z kl. 3b gim. (Paulina rozpoznała 9 nauczycieli)

Dla zwycięzców Samorząd Uczniowski, organizator konkursu, ufundował nagrody:
I miejsce – BON DO EMPIKU o wartości 50 zł
II miejsce – BON DO EMPIKU o wartości 30 zł
III miejsce – BON DO EMPIKU o wartości 20 zł

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone laureatom konkursu 10 grudnia.
Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczniom za dobrą zabawę podczas konkursu, a nauczycielom za udostępnienie prywatnych fotografii.