SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS I-III

Dnia 4 kwietnia 2019 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III. Wiersze zaprezentowało 25 uczniów. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę pocieszenia, natomiast na podium stanęli najlepsi z najlepszych. W kategorii klas I: Mateusz Poniński - A. Frączek "Całuski i buziaczki"; Lena Lewandowska - D. Gellner "W ogródku"; Piotr Fidali - D. Wawiłow "Daktyle". W kategorii klas II-III: Maja Rachwalska - H. Niewiadomska "Mądra sowa z Chotomowa";  Natasza Królikiewicz - T. Śliwiak "Wilk u dentysty"; Hanna Wiernicka - A. Frączek "Całusy i buziaczki". Serca słuchaczy zdobyła Julia Grzechnik z klasy I i za swoją interpretację „Rzepki” J. Tuwima otrzymała Nagrodę Publiczności. Wszystkim serdecznie gratulujemy, a laureatom życzymy pięknych wrażeń na dalszych etapach konkursu, który odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.