MISTRZOSTWA POWIATU W IGRZYSKACH DZIECI

Dnia 17 maja 2019 r. nasi uczniowie brali udział w Mistrzostwach Powiatu w Igrzyskach Dzieci. Dziewczęta w skladzie: Anna Aftyka, Martyna Banachowicz, Sylwia Dudaczyk, Amelia Furmanek, Agnieszka Jackiewicz, Kinga Jezierska, Karolina Kojtych, Zofia Latus, Vanessa Nowacka, Laura Pająk, Gabriela Panacheda, Weronika Senkowska, Kinga Szeliga, Bianka Zdanowicz, Julia Żwirska zajęły zaszczytne I miejsce. Chłopcy w składzie: Jakub Ardeli, Sebastian Bałdyga, Nikodem Dudziński, Bartosz Grabowski, Maksym Herman, Jakub Jaworski, Maksymilian Kapkowicz, Kacper Kemfert, Jakub Kirkowski, Julian Murmyło, Wojciech Onyszko, Jakub Ramulewicz, Sebastian Senkowski, Nikodem Stankiewicz, Robert Strankowski, Aleks Szwarc, łukasz Wilczyński, Hubert Zatylny, Jakub Zwierzyński  nie byli gorsi i zdobyli II miejsce. Gratulujemy sukcesu opiekunowi dziewcząt - Panu Michałowi Jaworskiemu oraz opiekunowi chłopców - Panu Łukaszowi Kubali.