DZIEŃ BEZPIECZNEGO KOMPUTERA

Dnia 12 października 2019 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Komputera. Dzień ten obchodzony jest od 2004 roku i ma na celu propagowanie wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z sieci komputerowej. Uczniowie na lekcji informatyki pogłębili swoją wiedzę na temat bezpiecznego użytkowania komputera i telefonów komórkowych. Uczniowie klas V-VI wykonali na zajęciach w programie graficznym plakaty promujące zasady korzystania z sieci komputerowej, natomiast uczniowie klas ósmych wzięli udział w szkolnym konkursie wiedzy „Cyberbezpieczni”.

I miejsce zajął Filip Rachwalski (kl. 8b) – 31 punktów,
II miejsce zajął Paweł Pękala (kl. 8 b)- 25 punktów,
III miejsce zajął Filip Gałusza (kl. 8b) – 21 punktów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Również podczas zajęć pozalekcyjnych „W wirtualnym świecie” uczniowie klas I-III dowiedzieli się, co należy zrobić, aby komputer był bezpieczny.

Janina Rothkegel
Grażyna Michalik