APEL BOŻONARODZENIOWY PRZY UL. ORZESZKOWEJ

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie, jak co roku, przygotowali apel z okazji świąt Bożego Narodzenia. Apel, który odbył się 20 grudnia, ubogaciły kolędy i pastorałki bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów naszej szkoły. To  wspaniałe widowisko przygotowała Pani Izabela Borkowska oraz Pani Katarzyna Mańkowska. Na zakończenie uroczystości głos zabrał Ksiądz Probosz Mirosław Makowski, również Pani Dyrektor Kinga Chuda - Jaworska złożyła życzenia świąteczne. Po uroczystości wszyscy uczniowie, razem z wychowawcami, rozeszli się do klas, by uczestniczyć w Wigiliach klasowych.

Klaudia Kociemba (kl.8b)