OBÓZ SPORTOWO - JĘZYKOWY

W dniach 7.02-15.02 odbył się w Karpaczu obóz sportowo-językowy dla uczniów naszej szkoły. Uczestnicy obozu sportowego ćwiczyli swoją formę fizyczną wśród pięknego górskiego krajobrazu lub w hali sportowej. Nasi językowcy rozwijali umiejętności komunikacji w języku niemieckim grając i bawiąc się oraz wykonując projekty językowe. Był oczywiście czas na wspólny relaks, spacery górskie, wyjście do Muzeum Ducha Gór. Uczestnicy spędzili wspólnie miło czas w hotelu Gołębiewskim, korzystając z atrakcji wodnych. Ostatniego dnia, już tradycyjnie, odbyło się ognisko. Były tańce, śpiewy i popisy kabaretowe. Każdy zabrał ze sobą wspaniałe wspomnienia i nowe znajomości. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok!

Magdalena Ponarad