NABÓR DO KLAS Z ROZSZERZONYM JĘZYKIEM OBCYM

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu ogłasza nabór do oddziałów dwujęzycznych z rozszerzonym językiem niemieckim i językiem angielskim.

•  Oddziały z roszerzonym językiem niemieckim i językiem angielskim będą miały dodatkowo 2 godziny języka w tygodniu.
  • Rekrutacja do tych oddziałów dotyczy uczniów obecnych klas szóstych.
  • Wnioski do klas językowych należy pobrać w zakładce "rekrutacja" (na stronie szkoły).
  • Wypełnione wnioski należy przesyłać na adres: kontakt@sp2zgc.pl do dnia 29 maja 2020 r.
  • Egzamin do klasy językowej z rozszerzonym językiem angielskim odbędzie się 2 czerwca 2020 r. o godz. 16.00 w gab. nr 4 w szkole przy ul. Orzeszkowej.
  • Egzamin do klasy językowej z rozszerzonym językiem niemieckim odbędzie się 2 czerwca 2020 r. o godz. 16.00 w gab. nr 5 w szkole przy ul. Orzeszkowej.

W związku z pandemią dyrektor szkoły zastrzega sobie możliwość zmiany terminu egzaminu.