27 EDYCJIA AKCJI "SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA W FORMIE STACJONARNEJ"

Dnia 18 września 2020 r. pojawiła się gazetka a następnie ogłoszenie o stacjonarnej formie  udziału w sprzątaniu swiata. Uczniom zostały wysłane zadaniach do realizacji, jak również krótka motywacja do ich wykonania. Z uwagi na duże zainteresowanie odsyłanie prac przedłużono do 2 października. Do akcji zgłosiło się 65 uczniów oraz cała klasa 1a - wychowawca p. Beata Burdzy. Cały czas napływają prace uczniów. Najlepsze prace można obejrzeć poniżej. Prace będą wyeksponowane częściowo w szkole, jak również na stronie szkoły. Zachęcam dalej do działań lokalnych, mających na celu dbanie o nasze środowisko. Rywalizujemy też o  tytuł „Lidera Akcji Sprzątanie Świata – Polska 2020”. Po zakończeniu  akcji, na stronie ukaże się krótkie podsumowanie.

Szkolny organizator - Krystyna Pogłódek