MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE 3X3 DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - IGRZYSKA DZIECI I IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dnia 20 października 2020 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców - Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W Igrzyskach Dzieci naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Wolska, Kamila Jezierska, Laura Michalak, Natasza Królikiewicz i Anna Kotlarz z opiekunem Panią Elżbietą Iwanowską oraz drużyna chłopców w składzie: Kornel Góral, Franciszek Lula i Michał Senkowski. Obie reprezentacje zajęły II miejsce. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zagrała drużyna chłopców w składzie: Kacper Onyszko, Jakub Szapiel, Jakub Zwierzyński i Jakub Sosnowski, która także zajęła II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Krystyna Cichocka