Apel podsumowujący I semestr

13 lutego 2015 r. w klasach 0-3 i 4-6 odbyły się apele podsumowujące półroczną pracę naszych uczniów. Podczas spotkania najmłodszych  wyróżniono najlepszych czytelników oraz uczniów biorących aktywny udział w akcjach charytatywnych. Pani D. Konieczna i K. Kozłowska ogłosiły wyniki SUPERLIGI. Trzecie miejsce na podium przypadło klasie 2c, drugie- 1 d, natomiast  pierwsze miejsce to klasa 2 a !!! Wszyscy uczestnicy SUPERLIGI otrzymali słodką niespodziankę. Klasy 1b i 2c zaśpiewały piosenkę pt. "Nie dla pingwina". Natomiast 2a i 2b zaśpiewały utwór  "Wyciągnij dłoń".
Podczas apelu klas 4-6  uczniowie, którzy usyskali najwyższe wyniki w nauce czyli średnią ocen minimum 4,75 otrzymali po słodkim upominku. Wystąpił zespół muzyczny pod kierunkiem pani I.Borkowskiej. Podsumowano  wyniki ligi klas. Na razie I miejsce uzyskała klasa IVc, ale wszystko może się jeszcze zmienić ponieważ przed nami II półrocze.