X Powiatowy Festiwal Małych Form Artystycznych w Języku Angielskim

25 marca w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbyła sie dziesiąta jubileuszowa edycja imprezy promującej artystyczne talenty uczniów Powiatu Zgorzeleckiego. W festiwalu wzięło udział 125 uczestników, przygotowanych przez 25 nauczycieli z 16 szkół. Jury oceniło 36 prezentacji.

Podobnie, jak w zeszłym roku, uczniowie naszej szkoły, przygotowani przez nauczyciela języka angielskiego pana Tomasza Stypczyńskiego,  wzięli udział w tym ciekawym wydarzeniu. Zespół młodych aktorów w składzie: Klaudia Małecka, Zuzanna Migdał, Patryk Topolnicki oraz Filip Olszanowski (wszyscy z klasy 5c), przedstawił skecz zatytułowany "Learn ABC". Nasi "talenciarze" powtórzyli zeszłoroczny sukces, zajmując trzecie miejsce w kategorii szkół podstawowych. Gratulujemy!

(Na zdjęciach, po ogłoszeniu wyników, brakuje Filipa Olszanowskiego, ponieważ zaraz po występie opuścił nas, by wziąć udział w kolejnym konkursie, tym razem w Szkole Muzycznej - brawo Filip!)

Tekst i zdjęcia Tomasz Stypczyński