TURNIEJ MIEJSKO-GMINNY W TENISIE STOŁOWYM

W dniu dzisiejszym odbyła się już druga edycja turnieju miejsko-gminnego w  tenisie  stołowym. Organizatorem tego turnieju było Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zgorzelcu. Podobnie jak w zeszłym roku również i w tym roku dla nas ten turniej zakończył się sukcesem. Karol Franczak z klasy 6a zajął I miejsce , gdzie pokonał kolegę ze szkoły Kajetana Juzyszyna z klasy 6c. Tym samym wywalczyli I miejsce w kategorii drużynowej dla naszej szkoły. U dziewcząt, również sukces - Oliwia Topa z klasy VI c po wyczerpującej walce z koleżanką z Sulikowa wywalczyła sobie  I miejsce. Natomiast Sandra Wojtków (klasa VIb) zajęła IV miejsce w kategorii dziewcząt. Uczennice naszej szkoły wspólnie wywalczyły drugie miejsce w turnieju. Gratulujemy sukcesów!!!