FESTYN RODZINNY 2015

3 czerwca 2015 roku wraz z Mini Euro- Zgorzelec 2015, odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny. Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Zintegrowani,  Rada Rodziców oraz pracownicy i przyjaciele szkoły.
Dla naszych dzieci był to dzień pełen niespodzianek. Za rogiem witała nas kawiarenka z domowymi ciastami i pysznymi napojami. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z lodami i koktajlami. Zapach grillowanych kiełbasek przyciągał każdego.
Jak co roku dzieci oblegały loterię fantową. Mogły się też popisać swoim talentem muzycznym, uczestnicząc w szklonym karaoke.  Klasa IVc w ramach SKP (Szkolnego Koła Pomocy) przygotowała pyszne kanapki i napoje, z których dochód corocznie przekazuje na przybory szkolne dla uczniów naszej szkoły.
Już tradycją stały się pokazy Powiatowej Straży Pożarnej. W tym roku strażacy przygotowali dla dzieci „mini zawody strażackie”. Pan Rafał Witek wraz z przyjaciółmi przygotował wystawę motorów. Każdy mógł nie tylko zobaczyć pojazdy, ale też usiąść na nich.
Każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Najmłodsi oblegali dmuchane zamki, a dziewczynki salon piękności.
Pan Wojciech Pawłowski z grupą zawodników, odkryli przed nami tajniki taekwondo. Chętne dzieci wyczarowywały z gliny piękne prace. Cała imprezę uświetniły występy Zakładowej Orkiestry Dętej KWB Turów .
Wszystkim serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok!