PIERWSZA PACZKA DLA POTRZEBUJĄCYCH DZIECI W RAMACH AKCJI"I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" JUŻ DOSTARCZONA!

W ramach akcji Samorządu Uczniowskiego „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” w piątek, 7 grudnia, dzieci z bolesławieckiego Domu Dziecka otrzymały od nas pierwszą paczkę mikołajkową. Uczniowie z klasy 8a pięknie zapakowali zebrane słodycze, zabawki, gry i książki.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i przyczynili się do tego, że przez chwilę mogliśmy poczuć się jak Św. Mikołaj i sprawić radość potrzebującym dzieciom.

Akcja została ogłoszona 27 listopada i informujemy, że trwa nadal. W dalszym ciągu zbieramy dla dzieci z bolesławieckiego Domu Dziecka i zachęcamy całą społeczność szkolną do dołączenia do grona “Mikołajów”.

Zwracamy się z prośbą o przynoszenie: książek dla dzieci; nowych materiałow plastycznych i szkolnych (kredek, mazaków, długopisów, itd.); słodyczy w opakowaniach. Książki nie muszą być nowe, ważne jest, by mogły one posłużyć jeszcze komuś innemu.

AKCJA TRWA DO 18 GRUDNIA!