ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Tradycyjnie dźwięk szkolnego dzwonka rozpoczął uroczysty apel w SP2 przy ulicy Orzeszkowej dla uczniów klas 5-8 i przy ulicy Reymonta dla uczniów klas 1-4. Uczniowie klasy 8c przywitali wszystkich zebranych przy ulicy Orzeszkowej, szczególnie koleżanki i kolegów z klas 5 i 6, dla których rozpoczęła się nauka w nowym miejscu, natomiast prowadząca apel przy ulicy Reymonta, pani Beata Burdzy, bardzo gorąco powitała uczniów klas pierwszych, dla których to początek ich ścieżki edukacyjnej. Niech zatem słowa Marka Twaina: "Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj" towarzyszą naszym najmłodszym uczniom przez cały rok.

W krótkim programie artystycznym zabrzmiały wakacyjne wspomnienia – czas pełen wspaniałych i beztroskich chwil. Nie tak łatwo pożegnać jest plaże tonące w słońcu, błękit nieba, górskie ścieżki wśród zielonych lasów, szalone przygody i wakacyjnych przyjaciół.

Ale następne wakacje już za 10 miesięcy!

Maria Czajkowska