KONKURS TABLICZKI MNOŻENIA

Dnia 4.10.2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu, podczas przerw, uczniowie odpytywani byli z tabliczki mnożenia. Za poprawne odpowiedzi otrzymywali słodką nagrodę - cukierek. Na długiej przerwie odbył się konkurs ze znajomości tabliczki mnożenia. Uczniowie w bardzo krótkim czasie musieli rozwiązać wiele przykładów. Poziom uczestników był wyrównany, jednak najwięcej bezbłędnych odpowiedzi uzyskał Tomasz Kret z klasy Vc uzyskując 64 punkty. Drugie miejsce zajął Szymon Gałkowski z klasy VIIc uzyskując 58 punktów, zaś trzecie miejsce zajął Błażej Obuchowski z klasy VIIc zdobywając 56 punktów. Laureatom gratulujemy, zaś uczestnikom dziękujemy za udział.

Iwona Iwanowska