Święto Wiosny w naszej szkole, przebiegło w atmosferze dobrej i wesołej zabawy.

21 marca uczniowie nie musieli iść na wagary, ponieważ atrakcyjniejsze zajęcia czekały na nich w szkole. Najpierw odbyły się wybory Mis i Mistera Wiosny, przygotowane przez panią Krystynę Pogłódek oraz klasę 2D Gim. a  później odbył się koncert gwiazd... czyli muzyczny konkurs, pn. Wiosenny Playback Show. Tegoroczna edycja odbyła się w klimacie... disco polo. Zestaw artystów przyprawiał o mocniejsze bicie serca. W konkursowe szranki stanęli znani, lubiani i podziwiani ze szklanego ekranu. Jakim cudem udało się zgrać ich zawodowe kalendarze? Na jednej scenie stanęli m.in. Sławomir, Zenek Martyniuk, Piękni i Młodzi, Czadoman....

Było kolorowo, radośnie a momentami spontanicznie. Najważniejsze, że wszyscy dobrze się bawili – zarówno wykonawcy, jak i publiczność, której udzielił się koncertowo-estradowy nastrój.

Fotorelacja: Patryk Prokopiuk klasa 3 D Gim.

więcej zdjęć  na szkolnym fecebooku