ZAWODY ŁYŻWIARSKIE

23 marca 2018 r. na lodowisku ŁOŚ w Łagowie odbył się festyn łyżwiarski z okazji zakończenia kalendarzowej zimy, który zorganizował Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu. Uczniowie naszej szkoły także dostali zaproszenie do udziału w tych zawodach. Reprezentowali nas: Joanna Ilnicka, Paulina Gałach, Dobrosława Grabska, Miriam Stecyna, Karolina Senkowska, Weronika Skrzypczyk, Mateusz Wiernicki, Piotr Matyaszek.

Zabawa była bardzo udana, duch sportowy udzielił się wszystkim uczestnikom, którzy pokonywali tory przeszkód najlepiej jak potrafili. Nasi uczniowie zajęli w tych zmaganiach III miejsce. Zadowoleni i obdarowani słodyczami zapowiedzieli, że w przyszłym roku także wezmą udział w super zabawie.