Świąteczny kiermasz

Zaproszenie na kiermasz bożonarodzeniowy

„Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei "więźniom", tym, którzy są przytłoczeni ciężarem fizycznego, moralnego i duchowego ubóstwa, jest Boże Narodzenie.”

Matka Teresa z Kalkuty

Uczniowie Szkolnego Koła Caritas działającego w naszej Szkole serdecznie zapraszają na kiermasz świąteczny, który odbędzie się 7 grudnia 2011r. (środa) w godzinach 16 - 19 podczas Dnia Otwartej Szkoły.

Prace wykonane przez uczniów będą do nabycia w Szkole Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu w „małym" i „dużym" budynku. Wśród wielu artykułów znajdą się szopki, stroiki oraz inne ozdoby, które mogą stanowić piękny i oryginalny prezent świąteczny, a zebrane przy tej okazji środki zostaną przekazane na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.