VII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Dnia 9 maja  2014 r. w Miejskim Domu Kultury odbył się VII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

W zmaganiach wokalnych brały udział: Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 5, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa „Tęcza”, Szkoła Podstawowa w Zawidowie oraz Szkoła Podstawowa w Trójcy.

Uczestnicy prezentowali piosenki w języku angielskim i niemieckim.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

W kategorii klas IV:

1 miejsce: Wiktoria Gorgolik ze Szkoły Podstawowej w Zawidowie

2 miejsce: Julia Makowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgorzelcu;

3 miejsce: Julia Tomaszewska i Dominik Tomaszewski z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej „Tęcza”

W kategorii klas V:

1 miejsce: Sandra Wojtków i Margarita Sieradzka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu;

2 miejsce: Katarzyna Kuriata i Martyna Zagajewska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zgorzelcu;

3 miejsce: Julia Tabor –Leszkowicz - z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej „Tęcza”

W kategorii klas VI:

1 miejsce: Julia Szczurek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu;

2 miejsce: Małgorzata Ostrowska i Natalia Wurszt ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu;

3 miejsce: Wiktoria Jabłońska  ze Szkoły Podstawowej w Zawidowie;

Organizatorami konkursu z ramienia Szkoły Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu są: pani Anita Fink-Wojtków, pani Izabela Borkowska i pan Tomasz Stypczyński.

Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu konkursu Miejskiemu Domowi Kultury w Zgorzelcu.

Zdjęcia: Tomasz Stypczyński