Młodzicy UKS Warrior na „piątkę”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 Jakub Wasilewski, Karol Franczak oraz Kacper Witek  19 października wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. W turnieju uczestniczyli zawodnicy z województw małopolskiego, opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego. Młodzicy rywalizowali w układach formalnych, dwuboju technicznym oraz mini-kyorugi tzn., że mogli uderzać tylko na tułów. Organizatorem zmagań był opolski klub taekwondo olimpijskiego.

Rewelacyjnie zaprezentowali się Jakub Wasilewski oraz Karol Franczak, którzy nie dali szans rywalom i zarówno w dwuboju technicznym jak i w walkach zdobyli złote medale. Dwa brązowe krążki w walkach i dwuboju zdobył debiutant - Kacper Witek.Gratuluję zawodnikom udanego startu i mam nadzieję na jeszcze wiele wygranych pojedynków.

Trener Wojciech Pawłowski