Apel klas 0-2

25 czerwca 2015 roku uczniowie klas 0-2 w odświętnych strojach, spotkali się na apelu, aby podsumować rok szkolny 2014/2015. W naszej szkole każdy uczeń na miarę swoich możliwości osiągnął sukces. Został on nagrodzony plakietką. Byli więc: wzorowi uczniowie, uczniowie na medal, mistrzowie: czytania, pisania i ortografii, miłośnicy przyrody, świetni artyści i sportowcy. Nagrodzono też dobrych kolegów i dobre koleżanki.
 Następnie pani Maria Czajkowska i  pan Paweł Wróblewski podsumowali całoroczną pracę Ligi Pływackiej. Były dyplomy i niespodzianki. Nie zapomniano również o rodzicach, którzy z wielkim zaangażowaniem włączają się w życie szkoły. Otrzymali z rąk Pani Dyrektor podziękowania i dyplomy Przyjaciel Szkoły. Był też czas na krótki program artystyczny, uczeń klasy IIc Tadeusz Chodorowski pięknie deklamował wiersz „Zły sen”. Natomiast Błażej Obuchowski  z tej samej klasy zagrał na akordeonie piękne melodie. Jaś Tokarczyk z klasy IIa przygotował dla dzieci zagadkę muzyczną.  Pani Dyrektor Jadwiga Buciuto pogratulowała osiągniętych sukcesów wszystkim uczniom i  przypomniała o bezpiecznych zabawach podczas wakacji.  Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali pożegnalną piosenkę pt. „Złap lato”. Jeszcze jutro tylko świadectwa i upragnione WAKACJE!!!