ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS 4-5

Dnia 26 czerwca 2015 r.  uczniowie klas IV i V uroczystym apelem zakończyli i podsumowali kolejny rok nauki. Na początku  apelu zaprezentowali się utalentowani tancerze z klasy IV a – Julia Pławska i Kacper Charyszyn. Później nastąpiło przekazanie sztandaru Szkoły przez szóstoklasistów nowemu pocztowi sztandarowemu reprezentowanemu przez uczniów klasy V b. Uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu z poszczególnych klas otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy z rąk wychowawców i Pani Dyrektor Jadwigi Buciuto. Nie zapomniano też o podziękowaniach dla Rodziców, którzy otrzymali dyplomy Przyjaciela Szkoły. Całą uroczystość uświetniły wesołe wakacyjne piosenki w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego pod kierunkiem Pani Izabeli Borkowskiej. Na zakończenie apelu Pani Dyrektor skierowała kilka słów do uczniów, rodziców i nauczycieli, przypomniała o bezpieczeństwie zabaw w czasie wakacji i wszyscy rozeszli się do klas, aby odebrać świadectwa.