Uroczyste pożegnanie absolwentów SP nr 2 w Zgorzelcu

22 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jarosława Iwaszkiewicza w Zgorzelcu.

W wypełnionej do ostatniego miejsca sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, przy obecności Dyrekcji placówki, zastępcy Burmistrza Miasta Zgorzelec – P. Piotra Konwińskiego, nauczycieli, rodziców i oczywiście absolwentów, zostały wręczone dyplomy ukończenia szkoły podstawowej, nagrody Burmistrza ( dla przedstawiciela każdej z klas 4 – 8 z najwyższą uzyskaną średnią ocen ) oraz nagrody dla najlepszych sportowców – reprezentantów szkoły. Akademia, dzięki bardzo dobrej organizacji, przebiegła bardzo sprawnie i zakończyła się o godzinie 19:40. Wszystkim absolwentom „dwójki” życzymy dostania się do wybranych szkół ponadpodstawowych, realizacji życiowych planów i oczywiście wspaniałych i bezpiecznych WAKACJI.