Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Iwaszkiewicza w Zgorzelcu (galeria)

Równo o godzinie 8:00 w SP 2 w Zgorzelcu rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Dyrekcja SP nr 2, uczniowie, Grono Pedagogiczne i rodzice uczniów, w obecności Burmistrza Miasta Zgorzelec – Pana Rafała Gronicza, pożegnali rok szkolny. Najlepsi wychowankowie szkoły w nauce otrzymali świadectwa z biało – czerwonym paskiem i nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostali również najlepsi sportowcy za reprezentowanie szkoły w zawodach i wyniki uzyskane w mijającym roku szkolnym. Po uroczystym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do gabinetów, gdzie otrzymali świadectwa ukończenia klas. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia 1 września.