IV miejsce dziewcząt i chłopców w Finale Dolnośląskim Festiwalu Sztafet Lekkoatletycznych

19 września w Jeleniej Górze  odbył się Finał Dolnośląski w Festiwalu Sztafet Lekkoatletycznych. Nasi uczniowie rywalizowali w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( 7 i 8 klasa ) w sztafetach 4 X 100m , sztafeta szwedzka oraz sztafeta mieszana 4x 200m. W klasyfikacji generalnej, zarówno w kategorii chłopców i dziewcząt, zajęliśmy 4 miejsce. Miejsca medalowe zajęły sztafety :   II miejsce sztafeta szwedzka dziewcząt  (Kamila Pałys, Emilia Dąbrowska, Zuzanna Wielgus, Lena Ostojska ), III miejsce sztafeta szwedzka chłopców  ( Dawid Koput , Wojciech Mielewczyk, Dawid Chodysz , Adam Rudnicki ),  III miejsce sztafeta mieszana 4 X 200m ( Mateusz Falasa , Patrycja Przybylińska,  Mikołaj Zachman , Zuzanna  Wielgus). Sztafety 4 x 100 m  dziewcząt  i chłopców zostały sklasyfikowane na V miejscu. Dziewczęta biegały  w składzie: Aleksandra Suchcicka, Patrycja Przybylińska, Weronika Kowalcze  i Zuzanna Hadasz. Chłopcy wystąpili w składzie: Mateusz Suprowicz , Bartosz Rędzia, Patryk Mazur i Filip Polkowski
  Zawody w Jeleniej Górze były również Inauguracją Sportowego Roku Szkolnego, na której wręczono najlepszym ośmiu szkołom we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Dolnego Śląska w roku 2022/2023 nagród i bonów na zakup sprzętu sportowego.  Nasza szkoła została sklasyfikowana na 7 miejscu na 477 szkół z Dolnego Śląska !